qL CLan Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

QL CLAN SERVER'I AÇILMA GÜNLERİNİ Nİ ZAHMET VERİNDE BİZDE BOŞU BOŞUNA HERGÜN AÇIP BAKMAYALIM!!!

2 posters
YazarMesaj
[TbR]AzRaIl
qL Clan Server Yönetim Ekibi
[TbR]AzRaIl

Rep Puanı : 5492
Ün Puanı Ver. : 0

QL CLAN SERVER'I AÇILMA GÜNLERİNİ Nİ ZAHMET VERİNDE BİZDE BOŞU BOŞUNA HERGÜN AÇIP BAKMAYALIM!!! Empty
MesajKonu: QL CLAN SERVER'I AÇILMA GÜNLERİNİ Nİ ZAHMET VERİNDE BİZDE BOŞU BOŞUNA HERGÜN AÇIP BAKMAYALIM!!!   QL CLAN SERVER'I AÇILMA GÜNLERİNİ Nİ ZAHMET VERİNDE BİZDE BOŞU BOŞUNA HERGÜN AÇIP BAKMAYALIM!!! Icon_minitimeÇarş. Kas. 18, 2009 8:20 pm

QL CLAN SERVER'I AÇILMA GÜNLERİNİ Nİ ZAHMET VERİNDE BİZDE BOŞU BOŞUNA HERGÜN AÇIP BAKMAYALIM!!!
http://s9.gladiatus.net/game/c.php?uid=203045
Admin
Admin

Rep Puanı : 5436
Ün Puanı Ver. : 0

QL CLAN SERVER'I AÇILMA GÜNLERİNİ Nİ ZAHMET VERİNDE BİZDE BOŞU BOŞUNA HERGÜN AÇIP BAKMAYALIM!!! Empty
MesajKonu: Geri: QL CLAN SERVER'I AÇILMA GÜNLERİNİ Nİ ZAHMET VERİNDE BİZDE BOŞU BOŞUNA HERGÜN AÇIP BAKMAYALIM!!!   QL CLAN SERVER'I AÇILMA GÜNLERİNİ Nİ ZAHMET VERİNDE BİZDE BOŞU BOŞUNA HERGÜN AÇIP BAKMAYALIM!!! Icon_minitimePerş. Kas. 19, 2009 12:50 pm

Alınlan sunucu bundan sonra her gün açılcaktır.!!

Saatleri belli olmaz Very Happy Ama 13:00 veya Daha erken açılma ihtimali var akşam 23:00'a kadar açık kalacaktır Ip leri bu konu başlıgı altında yazacagım hadin cümleten hayırlı uğurlu olsun!! Bakem xD

Not: Sunucu açık ; 88.224.43.229
http://qlclanserver.myogame.net

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» qL Clan Server
» qL Clan Server Mekanlr
» qL clan server Video
» S4 League'de qL Clan Server Adına Server Açılsınmı ?